PAR MUMS

ir simtprocentīgs Latvijas uzņēmums, kas dibināts 2006.gadā, uzskatāms par pionieri bērza finierkluču iepirkšanā un to šķirošanā, pārstrādē, nodrošinot daudzus Baltijas uzņēmumus ar nepieciešamās kvalitātes klases izejmateriāliem, tajā pašā laikā palīdzot pašmāju mežu īpašniekiem attīstīties, nodrošinot labākās iepirkuma cenas Latvijā jau vairāk kā 10 gadus.

 

"PB koksne" ir "Privātbūve" meitas uzņēmums, kas dibināts 2016. gadā, kā jauns atskaites punkts vēl veiksmīgākai nākamajai desmitgadei. "PB koksne" specializējas dažāda veida un materiāla dēļu, kamīnmalkas un iekurskaliņu ražošanā.

Sīkāk sakot - mēs nodarbojamies ar:

  • APAĻKOKU PIRKŠANU UN PĀRDOŠANU

piedāvājam saviem klientim realizēt kruatuvēs esošos kokmateriālus bez liekas domāšanas, uztraukumiem par neadekvātiem uzmērījumiem un cenu kritumiem. Esam liels spēlētājs Latvijas koku tirgū un mūsu vārds lielākajiem mūsmāju pārstrādātājiem ir labi zināms, kā pierādījums tam ir mūsu nemainīgi labākās cenas, uzmērījumu precizitāte un samaksa noteiktajā laikā. Iegādājamies pilnīgi jebkuru apaļkoku, kāds pieejams Latvijas tirgū, primāri orientējoties uz bērza finierkluču iepiršanu, šķirošanu un to realizēšanu.

                                                                                            

  • APAĻKOKU PĀRSTRĀDI

mūsu uzņēmuma divās ražotnēs top kamīnmalka un zāģmateriāli, kas raduši ceļu uz dažādākajām pasaules valstīm un ar augstu kvalitāti novērtēti ir ļoti pieprasīts produkts. Mūsu kamīnmalka un iekurskaliņi šobrīd silda cilvēku mājokļus visā Eiropā, Skandināvijā, Apvienotajā Karalistē un pat Amerikas Savienotajās Valstīs. No mūsu bērza gatavotie dēļi tiek izmantoti skaistu un kvalitatīvu mēbeļu ražošanā lielākajos uzņēmumos Skandināvijā, Eiropā un arī Ķīnā. Nodrošinot teju 100 cilvēkus ar darbu, spējam piedāvāt lielus apjomus gan kamīnmalkai, gan visam zāģmateriālu klāstam pēc jebkuras vēlmes tajā pašā laikā nezaudējot produkta kvalitāti.